.

.

New
Evkoodance Секси Црно И Леопард 7cm Пета Висина Сатен Со Кристално Тока латинска Танц Чевли Жена Сандала Evkoo-137

Evkoodance Секси Црно И Леопард 7cm Пета Висина Сатен Со Кристално Тока латинска Танц Чевли Жена Сандала Evkoo-137

DEN 1181.00
DEN 2361.60

Стока
Достапно.


Evkoodance Секси Црно И Леопард 7cm Пета Висина Сатен Со Кристално Тока латинска Танц Чевли Жена Сандала Evkoo-137
Опис :
Боја : Црна / Леопард
Материјал : сатен со кристал
Пета : 1995# 7cm (други потпетици може да биде на располагање)
ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.
Големина : US4-12 жените големина
ПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!
Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!
Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба. ве молиме да се разбере, ви благодарам.
*>>100% Гаранција За Нови
*>>Услужни И Удобно
*>>Исклучително гламурозна.
*>>Добие најголема атракција кога ќе се танцување!!!
*>>Боја прикажано на фотографиите може да бидат малку различни од вистинската боја се должи на осветлување и боја отстапување од набљудувачите.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Горниот Материјал:
Сатенски
Датум На Издавање:
Summer2017
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
evkoodance
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Копче
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Ниво На Пракса:
Напредни
Insole Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
Evkoo-137
боја:
Црна Леопард
Ширина:
Медиум
Пета:
1995# 7cm
Големина:
US4-12, ЕУ 33-44
Материјал:
сатенски со кристално тока
Пакет:
чевли кутија/пп торба
превозот време:
во рок од 7 работни дена
користат за:
чевли за танц
Свеж

Избор на клиенти