.

.

New
Нови Жените Златен Сјај латинска Фудбалскиот Ballroom Танцува Чевли на Високи Потпетици СИТЕ Големина

Нови Жените Златен Сјај латинска Фудбалскиот Ballroom Танцува Чевли на Високи Потпетици СИТЕ Големина

DEN 1192.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.


Категорија Ballroom, латинска Родова жените Место на Потекло произведени во Кина Материјали Сјајот Outsole Велур Пета Висина 3 видови на пета тип(може да се прилагоди на други пета висина) Боја како што е прикажано
Напомена : ве Молиме проверете ја вашата нога првата тогаш се избере вистинската големина според оваа табела , исто така, подобро е да оставите порака, да го повика нога должина доколку има било каква забуна. CM 22cm 22.5 cm 22.5 cm 23cm 23.5 cm 23.5 cm 24cm 24.5 cm 25cm 25cm беа 25,5 см 26cm НАС 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 велика БРИТАНИЈА 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 ЕУ 34 35 35.5 36 37 37.5 38 39 39.5 40 40.5 41 CN 34 35 35.5 36 37 37.5 38 39 40 40.5 41 42 Tailoring Time 7-10 работни дена Shipping Time 15-25 работни дена Забелешка што треба да кажете ми големината & метри должина & пета висина од страна на e-mail,ако не знаат која големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќе го избере најдобрите чевли за вас. ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете. Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
TTdancewear
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Insole Материјал:
Латекс
Декорација:
Тока
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
сопствени направени
Пета Тип:
Плоштад пета
логото:
може со вашето лого (ќе чини дополнителни логото такса)
Услуга:
Направи-да-цел е на располагање
Пета:
2inch да 4inch
Големина:
US3-10 (EU33-42)
Свеж

Избор на клиенти