.

.

New
Квалитетот Вистинска Кожа Џез Танц Патики Танцување Чевли За Дами Мажи Црн Тен Спортски Џез Танц Чевли За Возрасни

Квалитетот Вистинска Кожа Џез Танц Патики Танцување Чевли За Дами Мажи Црн Тен Спортски Џез Танц Чевли За Возрасни

DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Име На Производ : Кожа На Горниот Џез Танц Чевли. Боја : Црна,розова и тен (други бои се исто така достапни ако цел количество може да се постигне MOQ). Големина : Возрасни size US3.5 за да US11.5(ве молиме погледнете детални информации од големината разлика подолу). Предности : 1.Лесни и меки свинска кожа; 2.Памук поставата со подобра удобност и пот апсорпција; 3.ЕВА outsole со висока густина и абразивни отпор дека може да им помогне на нога ротирате лесно; 4.Draping сечење на arch позиција кои може да се додаде чувство на близина одговара; 5.На pleat на предниот единствена може да се зајакне нога roadholding. Големина на табелата :
Совет : ние recommand 1 големина поголема потоа regullar стандардна големина кога ќе изберете големина, како на пример, ако носите големина 9 нормално, ве молиме изберете големина 10.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 11.5, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
freedomdance
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Датум На Издавање:
Spring2016
Број На Модел На:
FD8006 FD8016 FD8026 FD8036 FD8056 FD8066
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Тока
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Танц Чевли Тип:
Џез Чевли
Ниво На Пракса:
Професионални
боја:
Црна/Тен/Розова
outsole:
Велур Кожа
Употреба:
Џез танц/Модерен Танц
Пол:
Жени/Девојки/Мажи
ОЕМ:
на располагање
Свеж

Избор на клиенти