.

.

New
50 пара/многу Висока Пета Заштитници за Трева латинска Stiletto Танцување Чевли Опфаќа Пета Тапа Antislip Силикони Heeler Свадба

50 пара/многу Висока Пета Заштитници за Трева латинска Stiletto Танцување Чевли Опфаќа Пета Тапа Antislip Силикони Heeler Свадба

DEN 1711.00
DEN 2760.00

Стока
Достапно.

Со зголемување на површината на основата на пета, тоа го намалува притисокот на оваа област и се спречува пета од тоне во тревата или паѓање во пукнатините!
Висока Пета Заштитник Има 3 Големини : Мали,Средни и Големи. Врз основа на нашето Искуство,ви се спакувани по подолу различна големина и количина.
Зголемена контактна површина за да се спречи вашиот висока пета geting заглавени во тревата.
50 пара/многу Висока Пета Заштитници латинска Stiletto Танцување Опфаќа Пета Тапа Antislip Силикони Висока Heeler за Свадба Корист
Зелена торба со големина S, бела вреќа со М големина, црвена торба со големина L
Име : Висока пета заштитник
Материјал : Еко-Пријателски ПВЦ
Сопственост : Добра флексибилност, не се лизга,додека за заштита на пета.
Присуствуваат на тревникот свадба,сведок на многу важен момент,уживајте во партијата.
Анти-slippry,висока пета заштитник, многу висока не се лизга капацитет на сите површини.
Купувачите кои може да изберете големина и количина врз основа на вашите вистински потреби во нашата продавница
Јасно S10 M20 L20 пак имаат Мали10 пара,Средни-20 пара, Големи-20 пара јасна боја
Јасно s50 на унодц пак имаат Мали50 парови,Средни-0 парови, Големи-0 парови јасна боја
Јасно M50 пак имаат Мали0 парови,Средни-50 парови, Големи-0 парови јасна боја
Јасно L50 пак имаат Мали0 парови,Средни-0 парови, Големи-50 пара јасна боја
црна s50 на унодц пак имаат Мали10 пара,Средни-20 пара, Големи-20 пара црна боја
црна M50 пак имаат Мали10 пара,Средни-20 пара, Големи-20 пара црна боја
.

Детали

боја:
Јасно S10 M 20 L 20, Јасно S 50, Јасно M 50, Јасно L 50, Црна S10 M 20 L 20, Црна S 50, Црна M 50, Црна L 50
Тип На Објект:
Чевли Се Грижи За Полнење
Бренд Име:
EXPfoot
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
045
Свеж

Избор на клиенти