.

.

New
220V 10W plug 5A Квалитетни Чевли Фен Нога Заштитник Подигање Мирис Deodorant Уред Чевли Посува Грејач 3 Бои НОВИ 2017

220V 10W plug 5A Квалитетни Чевли Фен Нога Заштитник Подигање Мирис Deodorant Уред Чевли Посува Грејач 3 Бои НОВИ 2017

DEN 537.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

220 V 10 W plug 5 A Квалитетни Чевли Фен Нога Заштитник Подигање Мирис Deodorant Уред Чевли Посува Грејач 3 Бои НОВИ 2017
Боја : Црна.Жолта.Бела
Номинална напон : 220 (V)
Номинална моќност : 20 (W)

Детали

боја:
Црна, Бела, Жолта
Тип:
чевли фен
Напон (V):
220v
Моќност (W):
18W
Број На Модел На:
AD
V:
220v
фен:
чевли фен
грејач:
чевли посува грејач
Приклучете:
Станот pin приклучок
Свеж

Избор на клиенти