.

.

New
Секојдневен чевли цвет шарм булчински висока пета пумпи додатоци кристал дијамантски чевли клипови Мода свадба декорација тока 1pairs

Секојдневен чевли цвет шарм булчински висока пета пумпи додатоци кристал дијамантски чевли клипови Мода свадба декорација тока

DEN 312.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.


нови чевли цвет шарм булчински висока пета пумпи чевли додатоци кристално чевли клипови Мода свадба декорација тока 1pair/многу бесплатен превозот
големина : 60mmx32mm околу
количина : 1 парови

Детали

Тип На Објект:
Чевли Декорации
Бренд Име:
сонцето-мувла
Број На Модел На:
60x30mm
Материјал:
Метал
Декорација:
Кристал
Свеж

Избор на клиенти