.

.

New
Топла Продажба Побрзаа Возрасни, Општи Четкање На Забите Perfct Професионални Заби Стоматолошки За Flosser Стап Висок Квалитет

Топла Продажба Побрзаа Возрасни, Општи Четкање На Забите Perfct Професионални Заби Стоматолошки За Flosser Стап Висок Квалитет

DEN 108.00
DEN 113.28

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Четка за заби
Големина:
others
Возрасна Група:
Возрасни лица
Количина:
50pcs/set
Материјал:
Други
Број На Модел На:
F001
четка за заби класификација:
Интерденталните Четка
Функција:
чисти, за еднократна употреба, други
Свеж

Избор на клиенти