.

.

New
BF040 Дом на Продолжена рачка првенство четка за чистење со четка 30cm бесплатен превозот

BF040 Дом на Продолжена рачка првенство четка за чистење со четка 30cm бесплатен превозот

DEN 115.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи(покриени) САД$ 14.50 /парче
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи US$ 9.50 /парче
Бесплатен превозот 3 парчиња сет,свитлива кутија /Бамбус Јаглен влакна Складирање Кутија за градник,долна облека,вратоврска,чорапи US$ 9.Дом на Продолжена рачка првенство четка за чистење со четка 30cm бесплатен превозот
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Детали

боја:
Боја По Случаен Избор
Бренд Име:
SAFEBET
Стил:
Scourer
Број На Модел На:
163-23-857
Материјал:
PP
Употреба:
Шише
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
четка
Тежина:
55g
Материјал:
PP
Големина:
30cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти