.

.

New
Топла Продажба Корисни За Чистење Со Четки Магнетни Прозорец Почиста Двојно Страна Стакло Wiper Домаќинство Корисна Површина Четка Прозорец Почиста

Топла Продажба Корисни За Чистење Со Четки Магнетни Прозорец Почиста Двојно Страна Стакло Wiper Домаќинство Корисна Површина

DEN 1443.00
DEN 2328.00

Стока
Достапно.


5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината. На молив триаголен дизајн. микрофибер. складирање дизајн сунѓер.
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена . Храбар висока јачина на безбедноста јаже за да се осигура безбедноста чистење
Карактеристики : Материјал : ABS/Јаглероден Челик/Каучук/Сунѓерот/ткаенина за Чистење на Боја : Сина и бела Точка димензии : Ширина 16cm, висина 13cm. Опис на сликата за нов Сон и нови Фантом. Baojie Гонг користи од страна на многу професионална употреба. Погоден за 15-24mm дебелина од дебело стакло (супер-магнетни). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .5 cm широк и 12.

Детали

Стил:
Scourer
Употреба:
Домаќинство Чистење
Број На Модел На:
Четки За Чистење
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Четки За Чистење
Текстурата на материјалот:
Пластични + магнет
Тип:
Двојно двострано избрише
Свеж

Избор на клиенти