.

.

New
FJS Лемење Железо Совет Жица за Чистење Млазницата Почиста Сунѓерот Топката w Складирање Носителот

FJS Лемење Железо Совет Жица за Чистење Млазницата Почиста Сунѓерот Топката w Складирање Носителот

DEN 211.20

Стока
Достапно.


Лемење Железо Совет Жица за Чистење Млазницата Почиста Сунѓерот Топката w Складирање Носителот
Сунѓер ќе им помогне исчисти вашиот лемење железо совет.
Дувачкиот сунѓери чисти подобро отколку конвенционалните сунѓери и нема да го оштети вашиот железо совет.
Направени од ниска абразивни месинг струготини и не бара вода.

Детали

Стил:
Рака
Материјал:
Најлон
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
нови пристигнување
Употреба:
чистење на сите видови на површини
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти