.

.

New
5 Боја Традиционален Кинески Домот на Жените Сатен Долго Cheongsam Qipao Кратки Ракави Цветни Партија Фустани за Печатење

5 Боја Традиционален Кинески Домот на Жените Сатен Долго Cheongsam Qipao Кратки Ракави Цветни Партија Фустани за Печатење

DEN 840.00
DEN 1526.40

Стока
Достапно.


облеката само вклучуваат cheongsam , не вклучуваат било декорација
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Биста
Половината
Хип
Должина
Рамо
S
86
72
90
123
36
М
90
76
98
126
37
L
94
80
104
129
38
XL
98
86
106
131
39
XXL
102
90
110
133
40
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Ткаенина Тип:
Worsted
Број На Модел На:
a446
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
НЕМА.:
Змеј cheongsam
Sleeve:
Кратки Ракави
Боја:
Црвена, црна, сина, жолта, вино црвено
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти