.

.

New
Нови Жените Кинески Традиционален Фустан Женски Краток Вечер Партија Облечи Silm Qipao Ракав Летен Фустан Кинески Античките Фустан 18

Нови Жените Кинески Традиционален Фустан Женски Краток Вечер Партија Облечи Silm Qipao Ракав Летен Фустан Кинески Античките Фустан

DEN 1036.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


Нови Жените Кинески Традиционален Фустан Женски Краток Вечер Партија Облечи Silm
Qipao Ракав Летен Фустан Кинески Anicent Фустан 18
На облека се облекуваат , материјалот е Бамбус Коноп

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Бренд Име:
Daxico
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
JQY18011
Објектот:
кинески фустан
Производот Категорија:
cheongsam
ткаенина име:
Бамбус Коноп
Должина на Облекување:
краток фустан
Јака Тип:
стојат јака
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти