.

.

New
Луксузна Paidu Види Специјален Дизајн Полн Челик Часовници Модни Луксузни Домот Дами Машки рачен часовник Часовник Кварц висока relojes

Луксузна Paidu Види Специјален Дизајн Полн Челик Часовници Модни Луксузни Домот Дами Машки рачен часовник Часовник Кварц висока

DEN 302.00
DEN 321.12

Стока
Достапно.


Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Paidu
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
1866 paidu види
Dial Дијаметар:
39mm
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Мода и Елегантна
Лицето Боја:
Црна и Бела
Карактеристики:
Краток висок квалитет на креативните
Rexo и пол:
жени мажи унисекс
Dial дизајн:
Круг dial
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
види боја:
Сребро и злато
Свеж

Избор на клиенти