.

.

New
2017 Нови Naviforce Мода Часовници Мажите Луксузен Бренд Целосна Нерѓосувачки Челик Датум Спортски Часовник Мажите Кварц Види Relogio Masculino

2017 Нови Naviforce Мода Часовници Мажите Луксузен Бренд Целосна Нерѓосувачки Челик Датум Спортски Часовник Мажите Кварц Види

DEN 864.00
DEN 1727.04

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.5 mm Случај Дебелина : 14mm Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Должина (вклучуваат Случај) : 230mm Бенд Ширина : 24mm Тежина : 163g Она што се Вклучени 100% сосема нов 1 x Naviforce Слободно дизајн Мажите се види со Датум
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас
.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
NF9080G
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
23mm
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
NAVIFORCE
Dial Дијаметар:
46.5 mm
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти