.

.

New
2017 Жешка Мода Популарни Pockemon Шема Види Природата Дрво Оригинален Дрвена Бамбус Види Мажите Тинејџер Часовници Кварц Подарок

2017 Жешка Мода Популарни Pockemon Шема Види Природата Дрво Оригинален Дрвена Бамбус Види Мажите Тинејџер Часовници Кварц Подарок

DEN 700.00
DEN 999.84

Стока
Достапно.

Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.2 см прибл.
Напомена :
На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Руски купувачот ATTENETION : ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме за Русија политика. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации.
Пакет Содржина :
1 × Дрво Види
ПЛАЌАЊЕ
1. Превозот со Редовно превозот во 35-45 работни дена (Бразил обично треба 50-70 дена). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем. Со Почит. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро.
Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење : Кварц
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Dial Прозорец Материјал : Пластика
Случај Материјали : Дрво
Затворач Тип : Pin Тока
Кол Дијаметар : 4.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
YISUYA
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
W226801
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
12mm
Дрво Се Види:
Reloj де madera
Свеж

Избор на клиенти