.

.

New
Види за Мажи рачно изработени Зглоб Види Мажи со Дрво Рака мажи дрвени часовници Денот на Вљубените подароци 2018 relogio masculino

Види за Мажи рачно изработени Зглоб Види Мажи со Дрво Рака мажи дрвени часовници Денот на Вљубените подароци 2018 relogio masculino

DEN 857.00
DEN 1823.52

Стока
Достапно.


GNART значи еколошки уметност. Едноставен и класичен дизајн, во комбинација со дрво зелена материјал, тоа е еколошки уметност се носи на зглоб. Денес, со цел да се промени вкус и се вратат на традицијата, нашата кварц часовник е направен од чисто природни дрво, тежина од само 55 килограми. Целата кружни тврдо dial домување е бројно контролирани. Абонос има благослови мир среќен што значи, се надевам дека ќе се живи и здрав и среќен живот!

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Дебелина:
11mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Обликот:
овална
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
23mm
Број На Модел На:
ART069
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Дрвени
Бренд Име:
GN УМЕТНОСТ
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти