.

.

New
2017 NAVIFORCE Сосема Нов Мажите Спорт Часовници Мажите е Водоотпорен Аналогни Кварц рачни часовници на Човекот Злато Нерѓосувачки Челик Календар Часовник

2017 NAVIFORCE Сосема Нов Мажите Спорт Часовници Мажите е Водоотпорен Аналогни Кварц рачни часовници на Човекот Злато Нерѓосувачки

DEN 960.00
DEN 1810.56

Стока
Достапно.

4 см - Види Тежина : 172g - 1 Година Гаранција - Капка шпедиција,трговија на Големо
Dropshipping & трговија на големо : Пад на превозот : ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање. Пакетите се испратени од Кина од страна на Регистрирани Воздух Mail,повеќето од нив ќе пристигне во рок од 15-25 дена.6 см - Случај Дебелина : 1. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Вашите повратни информации е навистина важно за нас. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Превозот и Испорака : Ние брод на Светот во рок од 1-3 дена по уплатата, освен APO/FPO . Ви даде задоволително решение. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. Wholesales : можеме да нудиме специјален попуст и бесплатна брзо изразат испорака (7-10 работни дена за испорака). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање.
Naviforce Врвот Бренд Мажи Спортски Часовници Кварц со Легура Случај Нерѓосувачки Челик Бенд Стил : Спортот,Модата,Луксузни - 100% Нов бренд со Ознаки & Висок Квалитет - Аналогни, Недела и Датум Календар Display - 30 M Водоотпорен,3 ATM - Случај Дијаметар : 4.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Недела Екранот,Светлечки Раце,Авто Датум
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Број На Модел На:
Naviforce 9117 сина relogio masculino
Dial Дијаметар:
46mm
Случај Дебелина:
13mm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
NAVIFORCE
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
24mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Тежина:
172g
Екранот:
Аналогни,Недела И Датум Календар
Отпорен На Вода:
30M Водоотпорен,3ATM
Види Состојба:
100% Нов со Ознаки
Види Typle:
Мажите Спортски Часовници Кварц
Свеж

Избор на клиенти