.

.

New
Мажите Зглоб Кварц Види Pokeball Природата Дрво, Бамбус Цртан Филм Повик На Pokemon Си Одам Алка Кул Мода Роденденски Подарок Кожа За На Рака

Мажите Зглоб Кварц Види Pokeball Природата Дрво, Бамбус Цртан Филм Повик На Pokemon Си Одам Алка Кул Мода Роденденски Подарок

DEN 676.00
DEN 759.84

Стока
Достапно.


Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Dial Прозорец Материјал : Пластични Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.5 cm прибл. Случај Дебелина : 1.2 см прибл. Бендот Ширина : 2.4 cm прибл. Бендот Должина : 24cm прибл. Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Пакет Содржина : 1 × Дрво Види

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
YISUYA
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
W226801
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти