.

.

New
ТОП Бренд LONGBO Кварц се Види Луксузно Челик Мажите се Види Мода Спорт рачен часовник Часовник Вода доказ relogio masculino часовници 8686

ТОП Бренд LONGBO Кварц се Види Луксузно Челик Мажите се Види Мода Спорт рачен часовник Часовник Вода доказ relogio masculino

DEN 587.00
DEN 1151.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
LONGBO
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
8686
Dial Дијаметар:
43mm
Функција:
Отпорен На Вода
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти