.

.

New
БОБО ПТИЦА B04 Унисекс Дрвени Види Цветни Печати Dial Женска Бамбус Часовници Кварц со Зелена Силикон Бенд kol saati

БОБО ПТИЦА B04 Унисекс Дрвени Види Цветни Печати Dial Женска Бамбус Часовници Кварц со Зелена Силикон Бенд kol saati

DEN 971.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

На БОБО ПТИЦА дрвени види е направена од вистинско дрво и мека вистинска кожа, дизајниран за да ви даде топол еден од вид изгледот. Дрво се види карактеристики висок квалитет Јапонски кварц движење. Секој намали на дрво има своја уникатна текстура. Логото Прилагодени на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
*Поради сезона и возраст на дрво, што се избрани за вашата единствена БОБО ПТИЦА Часовници, бои може да биде потемна или посветла (во рамките на разумот и боја) од фотографијата. Сонцето, температурата, климата на сите играат огромна улога во боја се менува процес.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Должина:
23.5 cm
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Број На Модел На:
B04
Случај Обликот:
Круг
круна:
Push/Pull
Види Мерења:
44mm широк x 235 mm долги x 12 mm дебели
Рака Мерења:
20 mm широк x 235mm долго
Кутија Мерења:
1.97 инчен широк x 1.97 инчен долги x 1.97 инчи висок
Логото Прилагодување:
Yes
Име на производ:
kol saati
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Материјал:
бамбус
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти