.

.

New
2018 Нови Врвот Луксузен Бренд SOXY Часовници Мажи Добар Квалитет Мода Кожени Ремени 3 Боја Dial рачен часовник Жолта Единствена Втора Рака

2018 Нови Врвот Луксузен Бренд SOXY Часовници Мажи Добар Квалитет Мода Кожени Ремени 3 Боја Dial рачен часовник Жолта Единствена

DEN 219.00
DEN 243.36

Стока
Достапно.


За Фотографии : Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере.
Ако сте задоволни,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации,ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.можете да ги видите на нашиот опис или да побара услуга за клиентите!
П : Ако сакам да купам повеќе,дали има некој попуст на располагање?
О : Секако,цел повеќе,повеќе попуст.
За Пратки : Производот цел ќе биде предаден во рок од 120 часа, отворен за резервации стока во истекува по породувањето, ве молиме да бидете трпеливи.
П : Ако јас не ја прими стоката,она што можам да направам?
О : доколку не сте го добиле на стоки во 39 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации,Пост е надвор од нашата контрола.ние ќе ви даде нашата најдобра цена.
Ако не сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации,ние ќе услуга, можете до го saticfied.
П : Дали ќе го прифати пад на превозот?може да ви испрати ми производи слики?
A : Да,ние прифаќаме пад на превозот,ние нема да додадете било нашите информации во пакет,и ќе ви испратиме следење на број,па можете да ги испратите на следење на број на вашиот клиент.
SOXYви Донесе добра цена перформанси производи
Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
Наплата или да Чувате предмети што не се како што е опишано
Answer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Случај Дебелина:
7mm
Функција:
Шок Отпорни
Бренд Име:
SOXY
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
SOXY0008
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Обликот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти