.

.

New
Креативни Дрво Види Steampunk Аналогни Кварц Види Мажи Жени Чисто Природни Дрвени Бамбус Зглоб Види W24250

Креативни Дрво Види Steampunk Аналогни Кварц Види Мажи Жени Чисто Природни Дрвени Бамбус Зглоб Види W24250

DEN 670.00
DEN 858.24

Стока
Достапно.


Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Dial Прозорец Материјал : Пластични Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.4 cm прибл. Случај Дебелина : 1.2 см прибл. Бендот Ширина : 2.4 cm прибл. Бендот Должина : 24cm прибл. Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Пакет Содржина : 1 × Дрво Види

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
W24250
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти