.

.

New
Зелена Hulk Мажите Се Види Wealthstar Мажите Улога Авто Датум Луксузни Часовници Mens Бренд Воена Рачни Часовници Мажите Кварц Спортски Рачни Часовници

Зелена Hulk Мажите Се Види Wealthstar Мажите Улога Авто Датум Луксузни Часовници Mens Бренд Воена Рачни Часовници Мажите Кварц

DEN 501.60

Стока
Достапно.

Времето во транзит : Транзит време варира со различни методи на превозот
3. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ви благодариме!. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. ПРЕВОЗОТ
1. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
41mm
Бендот Должина:
21cm
Случај Дебелина:
14mm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
WL17001
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Функција:
Прозрачна Раце,Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
wealthstar
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти