.

.

New
Топ Бренд LONGBO Бизнис Нерѓосувачки Челик Кварц Аналогни Види Мажите Мода Спорт Армија Воено рачен часовник Relogio Masculino Часовник

Топ Бренд LONGBO Бизнис Нерѓосувачки Челик Кварц Аналогни Види Мажите Мода Спорт Армија Воено рачен часовник Relogio Masculino

DEN 624.00
DEN 1199.04

Стока
Достапно.


Спецификации : [100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Фабрика Штекер] Стил : Бизнисот, модата, слободно Карактеристики : Водоотпорен Dial Прозорец Материјал : Минерално Стакло Случај : Легури Dial Материјал : Нерѓосувачки Челик Случај Облик : Тркалезна тока Тип : Виткање тока Движење : Јапонија Кварц Движење, Бендот Материјал : не 'Рѓосувачки Челик водоотпорен : 3 ATM Дијаметар : 41mm / 1.7" (Прибл.) Случај Дебелина : 13mm / 0.5 "(Прибл.) Ширина на бендот : 17mm / 0.8 " (Прибл.) Должина на Бендот : 21cm / 8.3 " (Прибл.) Нето Тежина : 131g Модел No : 80102

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бренд Име:
LONGBO
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
17mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
41mm
Бендот Должина:
21cm
Број На Модел На:
80102
Случај Дебелина:
13mm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
сценарио:
Канцеларијата На Повик Шопинг
види површина:
Високо Отпорни На Абразија Стакло
Функција:
време дисплеј. Шок Отпорни.Водоотпорен.Светла
Повод:
Роденден. Божиќ Подарок. Годишнина.Бизнис фустан
Состојба:
Нов со ознаки
мажите часовници 2017:
Reloj hombre&Montre homme
Стил:
Уникатен Дизајн Мажите Се Види Врвот Луксузен Бренд
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки челик Топло Продажба Hodinky Часовник
Види Typle:
Мажите се види. Човекот часа. Машки часовник
боја:
Сребро.Црна.
Свеж

Избор на клиенти