.

.

New
Оригиналниот PAGANI ДИЗАЈН Врвот Луксузен Бренд Спортски машки Часовници Водоотпорен Часовници Кварц Часовник Relogios Masculino saat/PD-2764

Оригиналниот PAGANI ДИЗАЈН Врвот Луксузен Бренд Спортски машки Часовници Водоотпорен Часовници Кварц Часовник Relogios Masculino

DEN 3311.52

Стока
Достапно.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ! 1.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот на Повеќето земјата , што е побрзо и побезбедно . 2.Клиенти од руската Федерација целосна примачот име се задолжителни ! 3.Понекогаш ќе се базира врз основа на фактичката состојба за вас да се избере најдобар видот на превозот. Можеби заинтересирани :

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
48.5 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
23cm
Бренд Име:
PAGANI ДИЗАЈН
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
16.4 mm
Број На Модел На:
PD-2764
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Ширина:
21.8 mm
Случај Обликот:
Круг
Тежина:
192.5g
Свеж

Избор на клиенти