.

.

New
MINIFOCUS Голема Dial Дизајн Кожа Луксузни Врвот Бренд Дизајн Двојно Dial Екранот Сина Мода Рамки Mens Спорт Кварц рачен часовник

MINIFOCUS Голема Dial Дизајн Кожа Луксузни Врвот Бренд Дизајн Двојно Dial Екранот Сина Мода Рамки Mens Спорт Кварц рачен часовник

DEN 1151.52

Стока
Достапно.


Опис 100% Нов и висок квалитет на Ден, Датум и Време Дисплеј Хронограф со и 1/100 скут работата Dual-Core Аналогни и Digial екранот ЕЛ (Сино) функција Час свири функција Нерѓосувачки челик бенд Вода Reistant Спецификации Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Случај Дијаметар : 53mm Случај Дебелина : 13mm Бенд Материјал : Кожа Бенд Должина (вклучуваат Случај) : 245mm Бенд Ширина : 24mm Тежина : 95g Она што се Вклучени 100% MINIFOCUS brand new 1 x Аналоген и Дигитален Дисплеј со Аларм и ЕЛ Сина Функција Види

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Повеќе Време Зона,Светлечки Раце
Бендот Должина:
24.5 cm
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
53mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
24mm
Бренд Име:
MINIFOCUS
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Број На Модел На:
MF0030G.03
Свеж

Избор на клиенти