.

.

New
2018 Врвот Бренд Урбаните Трендови Накит Дами Кварц Види Жените Хривнија Дами Секојдневен Фустан Челик Бенд Часовник Бохемија Mulher

2018 Врвот Бренд Урбаните Трендови Накит Дами Кварц Види Жените Хривнија Дами Секојдневен Фустан Челик Бенд Часовник Бохемија

DEN 334.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.

2018 Врвот Бренд Урбаните Трендови Накит Дами Кварц Види Жените Хривнија Дами Секојдневен Фустан Челик Бенд Часовник Бохемија Mulher Бренд Име : GEEKTHINK Движење : Кварц Случај Дијаметар : 2.3 см Бенд Должина : 19.5 cm(внатрешниот круг) Број на Моделот : L9013 Затворач Тип : Флексибилни Бенд Нето тежина : 43g

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
23mm
Бендот Ширина:
25mm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Geekthink
Бендот Должина:
19.5 cm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
9mm
Број На Модел На:
9013
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти