.

.

New
SKMEI Ултра Тенок Кварц Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Рака Мода Едноставен рачен часовник Врвот Луксузен Бренд Машки Relogio Masculino

SKMEI Ултра Тенок Кварц Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Рака Мода Едноставен рачен часовник Врвот Луксузен Бренд Машки

DEN 617.00
DEN 822.24

Стока
Достапно.

Ако стоките имаат било каков проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 15-90 Дена да пристигне).Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме. Ви даде задоволителен одговор.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
3. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа!
4. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо.
PS : Еднаш на стоката да бидат испратени надвор , тоа ќе биде невозможно за нас да ви помогне промена на адресата или на кои било други информации на вашата нарачка, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел е информации кога ќе се направи плаќање!
Купувачот Читање :
Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Дебелина:
6mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
22.5 cm
Функција:
Отпорен На Вода
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
SKMEI 1264
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SKMEI
Dial Дијаметар:
39mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти