.

.

New
Види Дрвени Правоаголник Dial Зглоб Часовници Роман Природата Дрво Вистинска Кожа Бенд Бамбус Mens Жените Кварц Рачен Часовник Часовник Часа

Види Дрвени Правоаголник Dial Зглоб Часовници Роман Природата Дрво Вистинска Кожа Бенд Бамбус Mens Жените Кварц Рачен Часовник

DEN 672.00
DEN 862.08

Стока
Достапно.


Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Правоаголникот Dial Дизајн
Движење : Кварц
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Случај Материјали : Дрво
Затворач Тип : Pin Тока
Бирање Големина : Прибл. 3.7*3.2 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.2 см.
Бендот Ширина : Прибл. 2.4 cm
Бендот Должина : Околу. 24cm
Напомена :
На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Пакет Содржина :
1 x Дрво Види
..

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
W246301-02-03
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
37mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
види:
Дрвени Се Види, Дрво Рачен Часовник
адвокатско види:
Relogio Masculino
часовникот:
машки рачен часовник
Брод:
Бесплатен превозот
Својства :
Правоаголникот Dial Рачен Часовник
рачен часовник:
жените се види мода
Функција:
Моден Нови Дрва Се Види
дрвен саат:
Креативни Мажи Жени Часовници
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти