.

.

New
Berny Мажите се Види Кварц Mens Часовници Мода Врвот Луксузен Бренд Relogio Saat Montre Horloge Masculino Erkek Hombre ЈАПОНИЈА ДВИЖЕЊЕ

Berny Мажите се Види Кварц Mens Часовници Мода Врвот Луксузен Бренд Relogio Saat Montre Horloge Masculino Erkek Hombre ЈАПОНИЈА

DEN 2367.00
DEN 3945.12

Стока
Достапно.

Ве молиме љубезно чекаат нашиот одговор. Ви благодариме за вашиот вид трпение.Плаќа надоместок за враќа во 7days од денот на watch примени. од денот на watch примени поради дефекти во материјалите што се користат,како и во изработка. Бесплатни Одржување на Услуги Од Денот на Купените
Службен Изработка, со Висок Квалитет и Достојни Само за Вас! Ние се добредојдени OEM/ODM цел и агенцијата за BERNY бренд
>> 1.
BERNY Улога Луксузни Мажите Секојдневен Бизнис Кварц Види Хронограф & Auto Датум Спортски Престане да се Види Функција на Мажите Часовници Машки Часовник 2293 M >>>General Бренд : BERNY Види Тежина : 135g Пол : Мажи >>>За Dial Движење Тип : Кварц Случај Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Прозорец Материјал : Hardlex Минерално Стакло Dial Дијаметар : 42mm Dial Дебелина : 10.Ве молиме, известете нè на вашиот префериран превозот, кога прави нарачка.Бесплатни одржување на услуги од денот на купиле.5 mm >>>За Бенд, Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд, Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 190mm >>>За Функцијата Отпорен на Вода : 30 Meters Водоотпорен Посебна Функција : Мулти-Функција Кварц & Автоматски Датум И Престане Да Се Види >>>Гаранција Услови 36 Месеци Продавница Гаранција.Треба да се претпочитаат експрес курирска служба, како што се DHL, UPS-от, ТНТ,EMS,итн, Овој ќе биде обвинет >> 3.Замена е прифатливо во рамките на 30days. Следење Без ќе бидат ажурирани кога е достапна на soonest.Ние и ветуваме на пратката ќе бидат испратени во рок од 72 часа откако ќе се направи исплата.

Детали

боја:
2293M-Б
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
BERNY
Функција:
Отпорен На Вода,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Авто Датум
Dial Дијаметар:
42mm
Број На Модел На:
2293
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
19.5 cm
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Случај Дебелина:
10.5 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Пол:
Мажи
рачниот зглоб се види на часовникот Хронограф 1:
2018 relogio relogios saat saati reloj montre horloges horloge
рачниот зглоб се види на часовникот Хронограф 2:
orologio uhren uhr orologi relojes zegarek hodinky
рачниот зглоб се види на часовникот Хронограф 3:
masculino erkek hombre erkekler mannen homme uomo heren horloge
рачниот зглоб се види на часовникот Хронограф 5:
marcas famosas Часовници црното Злато ЧАСОВНИК капка брод превозот dropship
Свеж

Избор на клиенти