.

.

New
PINBO бренд човек види висок квалитет Луксузни Мажите Платно рака Големи Dial Воена Спорт Кварц Зглоб Види F204889

PINBO бренд човек види висок квалитет Луксузни Мажите Платно рака Големи Dial Воена Спорт Кварц Зглоб Види F204889

DEN 176.00
DEN 219.84

Стока
Достапно.


Луксузна Мажите Платно рака Големи Dial Воена Спорт Кварц Зглоб Види
Функција :
100% Нов и висок квалитет
Пол : Мажи
Мода Прекрасна И Висок Квалитет На Трендовски Види!
Движење : Кварц
Watchcase Дијаметар : 4.8 cm прибл.
Watchcase Дебелина : 1.2 см прибл
Бендот Должина : 24.5 cm прибл.
Бендот Ширина : 2.1 cm прибл.
Бендот материјал : Платно
Случај материјал : Алуминиумски
Answer : ___________________________ NOTE : Дневна Отпорен на Вода. Можете да го носат миење на вашата страна. Но, не се за пливање!
Пакет содржи :
1 x види
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга. Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден!
Топло Совети :
При купување на стоки,ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски број,ќе испрати до вас, како е
Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет види,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .

Детали

Бренд Име:
TANGNADE
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Ниту Еден
Бендот Должина:
24.5 cm
Dial Дијаметар:
48mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
21mm
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
HZQ50915242
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бендот Материјал Тип:
Платно
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти