.

.

New
КЕВИН 2017 Луксузни Црна Mens Часовници Мода Нерѓосувачки Челик Спорт Машки Кварц Машки рачен часовник Relogio Masculino erkek kol saati

КЕВИН 2017 Луксузни Црна Mens Часовници Мода Нерѓосувачки Челик Спорт Машки Кварц Машки рачен часовник Relogio Masculino erkek

DEN 476.64

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Писмо пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем. Со Почит. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.Карактеристики на производот : Бренд : КЕВИН Види Движење : Кварц Dial Дијаметар : Околу 3.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21inch
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
W245401
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
КЕВИН
Dial Дијаметар:
38mm
Свеж

Избор на клиенти