.

.

New
Моден Черепот Римскиот Број за Бирање Дрво Кварц Види Рачно изработена Дрвена Природа рачни часовници со Кафеава Вистинска Кожа Бенд за Подарок

Моден Черепот Римскиот Број за Бирање Дрво Кварц Види Рачно изработена Дрвена Природа рачни часовници со Кафеава Вистинска Кожа

DEN 670.00
DEN 837.12

Стока
Достапно.

Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.5 cm прибл. Случај Дебелина : 1.2 см прибл. Бендот Ширина : 2.4 cm прибл. Бендот Должина : 24.5 cm прибл. Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Пакет Содржина : 1 × Дрво Види

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
W248202
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Дрвени
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бендот Ширина:
24.5 MM
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти