.

.

New
Cagarny Голема Види Мажите Луксузен Бренд за Часовници Кварц Кожа за на Рака Златна Случај Двојна Пати Воена Relogio Masculino D6820 Нови XFCS

Cagarny Голема Види Мажите Луксузен Бренд за Часовници Кварц Кожа за на Рака Златна Случај Двојна Пати Воена Relogio Masculino

DEN 672.00
DEN 1343.04

Стока
Достапно.


2017 Кварц Види Мажите Часовници Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки рачен часовник Часовник на Зглобот Watch Fashion Кварц-види Relogio Masculino Двојна Временска Зона руската DZ Стил Воена Часовници
Класичен Двојна Временски Зони Кварц Види За Мажи
Cagarny ,Кина рачни часовници познат бренд,со висок квалитет.
за нашата фабрика,ние производство на часовници од 2001 година,Ние си имаме свој дизајн тим и нашите производител,ние строго го контролираат секој детал.
нашата цел е да се обезбедат повеќе и повеќе совршен рачни часовници на нашите пријатели.
Нерѓосувачки челик назад случај.
ве молиме да направите белешка,мали dials (со одговараат копчиња) не може да се направи на работа,само за декорација.
Јапонија движење : точност во рамките секунди месечно.Јапонија батерија која може да обезбеди види посилно моќта.
IP електрични Златна случај,никогаш нема да избледи
на diamater на случај 5.2 cm
ширина на рака 2.4 cm
должината на рака 24.5 cm
случајот дебелина околу 1.4 cm
за да се види само за животот водоотпорен,не може да се стави во вода,ви благодариме


Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
CAGARNY
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
24.5 cm
Случај Дебелина:
14mm
Dial Дијаметар:
52mm
Функција:
Заврши Календарот,Повеќе Временска Зона
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
DZ6820 mens часовници
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Потекло:
Копното(Кина)
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
pin тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Екранот:
Аналогни
Ве молиме да направите белешка:
мали не може да бира дали работа
Свеж

Избор на клиенти