.

.

New
Швајцарија луксузни мажите се види BINGER бренд кварц целосна нерѓосувачки fashional прозрачна рачни часовници една година guaratee B9203M-11

Швајцарија луксузни мажите се види BINGER бренд кварц целосна нерѓосувачки fashional прозрачна рачни часовници една година guaratee

DEN 1613.00
DEN 3163.68

Стока
Достапно.


Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : кварц движење, Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Hardlex Случај Мерења : 40mm Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно .Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на превоз 12-месечна Гаранција

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
B9203M-11
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Бренд Име:
BINGER
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22cm
Свеж

Избор на клиенти