.

.

New
4 Типови на Креативни Дрво Види Природни Бамбус Дрвени Кварц Уникатен Зглоб Види Спорт Часовник Машки Модни Подарок relogio masculino

4 Типови на Креативни Дрво Види Природни Бамбус Дрвени Кварц Уникатен Зглоб Види Спорт Часовник Машки Модни Подарок relogio

DEN 670.00
DEN 858.24

Стока
Достапно.


4 Типови на Креативни Дрво Види 100% Природни Бамбус Дрвени Кварц Уникатен Зглоб Види Спорт Часовник Машки Модни Подарок relogio masculino
Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Тока Тип : Pin Тока
Dial Дијаметар : Прибл. 4.5 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.3 см
Бендот Ширина : Прибл. 2.4 cm
Бендот Должина : Околу. 24.5 cm
Тежина : Околу. 32g
(2.54 см=1.00 инчи)
Напомена :
На часовникот е направен од природно Дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.
Пакет Содржина :
1 * Дрво Види

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
24.5 cm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
W26870
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти