.

.

New
Нова Топ Луксузен Бренд SOXY Часовници Мажите Мода Нерѓосувачки Челик Види Бел Dial рачни часовници relogio masculino montre homme saat

Нова Топ Луксузен Бренд SOXY Часовници Мажите Мода Нерѓосувачки Челик Види Бел Dial рачни часовници relogio masculino montre

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Нова Топ Луксузен Бренд SOXY Часовници Мажите Мода Нерѓосувачки Челик Види Бел Dial рачни часовници relogio masculino montre homme saat

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
WoMaGe
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
мажите се види луксузно
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Име:
часовникот
боја:
бела и сина
Објектот:
saat
Стил:
Моден
Производот:
relojes
Подарок 1:
montre
Подарок 2:
relogio
Пол:
homme
повод 1:
Партија
повод 2:
Фестивал
Свеж

Избор на клиенти