.

.

New
КЕВИН Жените Часовници Мода Едноставна Римски Броеви за Бирање Кварц рачен часовник Кожа за на Рака Дами Спортски Час Женски Подарок 2017

КЕВИН Жените Часовници Мода Едноставна Римски Броеви за Бирање Кварц рачен часовник Кожа за на Рака Дами Спортски Час Женски

DEN 451.68

Стока
Достапно.


ПРЕВОЗОТ
1.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро.8 cm
Бендот Ширина : Прибл.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.0 cm
Тежина : Околу. Со Почит. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации.8 cm
Случај Дебелина : Прибл. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.0 cm
Бендот Должина : Околу. Руски купувачот ATTENETION : ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме за Русија политика. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со Aliexpress.
Бренд : КЕВИН
Движење Тип : Кварц
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал : Кожа
Тока Тип : Pin Тока
Случај Дијаметар : Прибл. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Негативната повратна информација не реши ништо.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
21.522 cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
W28500
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
КЕВИН
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти