.

.

New
BEWELL машки Часовници Часовници Машини за рачно изработени Часовници Луксузен Бренд Најновите Бамбус Види 2017 Дигитален Часовник за Аларм Време 110A

BEWELL машки Часовници Часовници Машини за рачно изработени Часовници Луксузен Бренд Најновите Бамбус Види 2017 Дигитален Часовник

DEN 1239.00
DEN 2065.44

Стока
Достапно.

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
2.
Мулти-боја факултативна едноставна атмосфера
Удобен и лесен, облечен нема притисок за Испорака
1. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производите и треба да се вратат или размена, го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, и вие сте одговорни за испорака на плаќање. Ви благодариме!
П : јас сум еден препродавач. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2. Вашето мислење е навистина важно за нас. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме.
Контактирајте Со Нас
1.
Политика На Враќање
1. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо.
Квалитетот на изработка, префинети материјали, намери производство.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Материјал:
Дрвени
Случај Обликот:
правоаголник
Dial Дијаметар:
39mm
Бренд Име:
BEWELL
Затворач Тип:
скриени затворач
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
ZS-W110A
Функција:
Заврши Календарот,Светлечки Раце
Случај Дебелина:
10.4 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Бендот Ширина:
25mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
боја:
Црвена/Црна/Бела
Dial Екранот:
Аналогно-Дигитални
Траење На Батеријата:
24 месеци -36 месеци
Функција:
Здраво
Стил:
Топ бренд на луксузни/Симпатична
Гарантен период:
1 година
Dropshipping или Логото Прилагодување:
Yes
кварц движење:
Јапонија движење
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти