.

.

New
БОБО ПТИЦА Стоперката Бамбус Дрвени Часовници Мажите Зглоб Види Кварц Часовник Подарок во Дрво Кутија Saat erkek во Дрво Кутија Прилагодите Логото

БОБО ПТИЦА Стоперката Бамбус Дрвени Часовници Мажите Зглоб Види Кварц Часовник Подарок во Дрво Кутија Saat erkek во Дрво Кутија

DEN 1536.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Добредојдени се откажат од бродот, ги прилагодите на логото , на големо . 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред.Сите наши дрво часовници и бамбус очила за сонце се преку CE&Rosh сертификација
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Број На Модел На:
E/P09
Бендот Должина:
25cm
Случај Материјал:
Дрвени
Функција:
Престанете Да Се Види,Никој
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Dial Дијаметар:
44mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
Луксуз
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
23mm
Случај Обликот:
Круг
Модел:
E/P09
Тежина:
about 113g
Стил:
уникатни часовници
линкови:
adjsutable
Кориснички Објект:
Yes
Водоотпорен:
Не(само капки во животот)
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти