.

.

New
2018 Нови Стилски види SOXY Моден Бренд Кожа Види кварц Мажите Машки Часовник Спорт Луксузни рачен часовник Relojes часовник Masculino

2018 Нови Стилски види SOXY Моден Бренд Кожа Види кварц Мажите Машки Часовник Спорт Луксузни рачен часовник Relojes часовник

DEN 135.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Нов Стилски SOXY Бренд Дизајн Мода Часовници Мажите Машки Часовник Спорт кожа бизнис Луксузни Зглоб Види Relogio Masculino
Бендот Материјал Тип : Силикони Рака
Предмет Тип : Рачни Часовници
Dial Прозорец Материјал Тип : Стакло
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Dial Материјал Тип На : Нерѓосувачки Челик
Движење : Кварц
Види Големина : 25.0 cm*2,2 см*4.0 см(Должина*Бенд ширина*Dial ширина)
Затворач Тип : Тока
Стил : Спортот
Пол : Мажи
Dial Се Прикаже : Аналогни
Пакување : 1x Види
Главни Карактеристики : Висок квалитет на кварц се види е многу популарна.
100% сосема нов.
Вашиот најдобар избор за сите како подарок.
Модерен, многу шармантна за сите прилики.
Посебни dial дизајн привлекува многу внимание од купувачите.
Неверојатно потрага види.
Прецизно движење.
Одредено време и да се задржи добро време.
Батеријата вклучена во се види.
Отпорен на вода (не за нуркање/пливање).
Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Детали

боја:
Кафена, Сина, Зелена, Црна
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
SOXY
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
40mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
25cm
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
7mm
Број На Модел На:
WATXXX
Тип На Објект:
мажите мода рачни часовници кварц
Dial Екранот:
Аналогни
Свеж

Избор на клиенти