.

.

New
Елегантен Нахален И Малку Паметни Assy Бело Кафе чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

Елегантен Нахален И Малку Паметни Assy Бело Кафе чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани

DEN 484.00
DEN 532.32

Стока
Достапно.

Вашиот дизајн ќе бидат испечатени на побарувачката од страна на нашиот тим.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Нашите Кригла Одделот имаат Типографија Кафе и Патување Чаши,Смешни Чаши и Обичај Чаши, имаме некои Популарни Категории кафе кригла како куче првенство кригла, Мачка чаши и чаши, Супермен кафе кригла првенство, денот на Таткото керамички кригла првенство, Тато чаши, Мајка ми симпатична кригла, Г-дин Мажите Малку Пропушти Кригла, ХАРИ ПОТЕР чаши, Баба Кафе и Патување Чаши, Парови' Чаши Љубов Кригла, Мотивациони Кафе и Патување Чаши. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. Ние го прифаќаме уметнички дела/слика во jpg/CDR/PDF/AI/ПСД формат.Овие промени се купувачот одговорност.2" дијаметар; Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Имаме многу стилови Чаши, Различни кафе кригла првенство, Различен дизајн кригла, како "старбакс" кригла,hello kitty кригла,пиво во кригла,hello kitty кригла,патување кафе кригла,божиќ кригла, панда кригла, дрвени кригла, moomin кригла, star wars чаши,музички чаши,роденден чаши, природата чаши, коњ чаши и москва чаши excts. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.

Детали

боја:
Бела
Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
M160679
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Керамички Тип:
Коска Кина
Стил:
Класичен
Тип:
Млеко Филџани
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Бесплатен превозот :
Малку Кригла
Елегантен Нахален:
Елегантен Нахален
Кригла Име:
LVSURE
чај кригла:
за кафе
кафе кригла:
За Чаша Чај
керамички кригла:
Чаши
Куп Филџани :
Бела Кригла
Патување Филџани Кафе :
11 ОЗ
Персонализирани Филџани :
Печатени Филџани
Симпатична Филџани Кафе :
Смешни Филџани
Свеж

Избор на клиенти