.

.

New
Креативни Завртка Стил на Рачно Изработени Керамички Кафе Кригла Коска Кина Класичната Пијат Наутро Кригла Подарок за Пријатели SH276-137

Креативни Завртка Стил на Рачно Изработени Керамички Кафе Кригла Коска Кина Класичната Пијат Наутро Кригла Подарок за Пријатели

DEN 803.00
DEN 978.72

Стока
Достапно.


Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.
Точка име : Керамичка Шолја Кафе
Големина : ве молиме kinldy се види на слика
Капацитет : 175ml
Материјал : Висок Квалитет На Коските Кина
Пакување : 1*кригла(без лажица)
Се применуваат за : Кафе/Млеко / Вода /Чај/ Сок и така натаму
Висок квалитет и Свеж дизајн.
Немојте да се стави на ова првенство во микробранова печка.
Ве молиме имајте во предвид : Aabout боја, различни екран можеби се малку различни.

Детали

Капацитет:
175ml
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ
Стил:
Класичен
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
SPXU
Материјал:
Керамички
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Керамички Тип:
Коска Кина
Свеж

Избор на клиенти