.

.

New
200ml 400ml рачно изработени Отпорност на Топлина Јасно Двоен Ѕид Чаша Кафе Кригла Чај Млеко Чаша Сок WaterBeer Пиење Кригла Drinkware

200ml 400ml рачно изработени Отпорност на Топлина Јасно Двоен Ѕид Чаша Кафе Кригла Чај Млеко Чаша Сок WaterBeer Пиење Кригла

DEN 383.52

Стока
Достапно.

3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.

Детали

Капацитет:
400ML, 200ML
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Стил:
Креативните
Бренд Име:
BenRussell
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено,Не Превртена
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
1001072
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Свеж

Избор на клиенти