.

.

New
TOAKS Титаниум Тава 750ml Ultralight Кампување Титаниум Садовите Сад Кригла Отворено Пикник Готвење Лонец ЛОНЕЦ-750

TOAKS Титаниум Тава 750ml Ultralight Кампување Титаниум Садовите Сад Кригла Отворено Пикник Готвење Лонец ЛОНЕЦ-750

DEN 1694.00
DEN 2199.84

Стока
Достапно.


TOAKS Титаниум Тава 750ml Ultralight Кампување Титаниум Садовите Сад Кригла Отворено Пикник Готвење Лонец ЛОНЕЦ-750
Модел : POT-750
Материјал : Чист Титаниум
Н. Ж : 110g
Капацитет : 750ml
Дијаметар : 95mm
Висина : 110mm
Потекло : Кина

Детали

Капацитет:
750ml
Drinkware Тип:
Чаши
Стил:
Спорт
Бренд Име:
Tiartisan
Тип:
На Пример Шолји Кафе
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Спецификација:
1
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Не Превртена
Обликот:
Со Капак
Број На Модел На:
POT-750
Материјал:
Титаниум
Свеж

Избор на клиенти