.

.

New
6 Компјутери Нерѓосувачки Челик Чаши Вино, Пиво Кафе Со Чаши Виски Отворено Патување Првенство Поставите 30ML

6 Компјутери Нерѓосувачки Челик Чаши Вино, Пиво Кафе Со Чаши Виски Отворено Патување Првенство Поставите 30ML

DEN 101.00
DEN 127.68

Стока
Достапно.


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".
Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!

100% сосема нов и висок квалитет
Светлина и лесно да се носат,идеален за кампување ,одмор,пикник и така натаму.
Идеална придружба на хип колба, купот го прави многу повеќе.
Погодно за уживање во топло кафе,млеко, чај ,Вино и така натаму додека сте излезени во зиморничав времето.
Куп материјал : не ' Рѓосувачки Stell
Маска материјал : Кожа Faux
Купот на Големината : 3.7*4*2.4 см (топ*висина*дното)
Боја : како на сликата шоу
Пакетот Вклучува :
4pcs/6pcs x Нерѓосувачки Челик Првенство
1 x Faux Кожа Маска

Детали

Капацитет:
30ML
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Спецификација:
6-10
Број На Модел На:
кампување првенство
Обликот:
Со Капак
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Не Превртена
Тип:
Млеко Филџани
Стил:
Краток
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Loriver
Drinkware Тип:
Чаши
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.500kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
Свеж

Избор на клиенти