.

.

New
Кинески мајстори исклучителна рачно изработени Кригла Керамички Чаши Канцеларија Едноставна Кригла Неколку керамички кафе Кригла Катира подарок Бесплатен Прево

Кинески мајстори исклучителна рачно изработени Кригла Керамички Чаши Канцеларија Едноставна Кригла Неколку керамички кафе Кригла

DEN 900.00
DEN 1184.16

Стока
Достапно.


започнете Цена : $17.43 Цена : $18.75 Цена : $19.14 Цена : $19.14 Цена : $19.14 Цена : $13.61
крајот

Детали

Капацитет:
201-300ml
Drinkware Тип:
Чаши
Бренд Име:
EasyZreal
сертификација:
CIQ
Керамички Тип:
грнчарството
Стил:
личност
Број На Модел На:
MKB005
Материјал:
Керамички
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Свеж

Избор на клиенти