.

.

New
Кинеската Мудрост Керамички Украсни Чинија, Декорација За Јадење Плоча Виси Плоча Порцелански Плоча Поставена Дома Декор Подарок

Кинеската Мудрост Керамички Украсни Чинија, Декорација За Јадење Плоча Виси Плоча Порцелански Плоча Поставена Дома Декор Подарок

DEN 1880.00
DEN 3686.40

Стока
Достапно.

Кинеската Мудрост Големина : кол 26cm Направени во Jingdezhen Пакет се вклучени : Керамичка плоча x1 Дрвени база x1(Дрвена основа е вклучен) Висок квалитет и безбедна пакет

Детали

Бренд Име:
подобрување на
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Керамички
Потекло:
Jingdezhen Кина
Стил:
Antiqnue
Свеж

Избор на клиенти