.

.

New
Топ Луксузни Квалитет Вистински/Вистински Крокодил Стомак Кожата Мажите Briefcase Торба за Лаптоп кодот за заклучување, Топ Луксузни Мажите Бизнис Црна торба,

Топ Луксузни Квалитет Вистински/Вистински Крокодил Стомак Кожата Мажите Briefcase Торба за Лаптоп кодот за заклучување,

DEN 47999.52

Стока
Достапно.


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 5 работни дена од денот на вашиот приемот на предмети за квалитет причини.
100% Вистински Крокодил Кожа Кожа Акции Како Слики :
Слики на Крокодил кожа кожа brifecase
Gennuine Крокодил Кожа Кожа VS Крокодил Текстура Кравја Кожа
Совети за Крокодил/Алигатор/Ној Кожа Кожа Кеси Заштита :
Испорака :
Врз вас нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Поставата : Вистински Кравја Кожа
3. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. ОЕМ Прилагодено за Производство на Понудените Услуги.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. · Нашата понуда ќе биде понуда според вашите горенаведените барања. · Време на испорака ќе биде за 20 до 25 дена по уплатата е потврден.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
ANF-DJE13
Материјал Состав:
крокодил кожа кожа
Затворање Тип:
Патент
Вистински Тип На Кожа:
крокодил
Објектот Должина:
39cm
Пол:
Мажи
Стил:
Се облекуваат
Објектот Тежина:
2.0kg
Објектот Висина:
29cm
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Објектот Ширина:
8.5cm
Бренд Име:
anos кожата
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Големина:
14 Inches
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Крокодил Кожата Briefcase Материјал:
100% вистински крокодил кожна торба, Крокодил на Кожата Briefcase
Крокодил Кожата Briefcase Мулти-функција :
крокодил кожа крстот тело торба, луксузни жените чанти,
Крокодил Кожата Briefcase Испорака :
Бесплатен превозот крокодил кожата tote торба, Крокодил на Кожата Briefcase
Крокодил Кожата Briefcase Други Име :
Алигатор кожа кожа мажите крстот тело торба, Крокодил на Кожата Briefcase
Свеж

Избор на клиенти