.

.

New
Ј. Quinn Бизнис Кожни Чанти Кеси Машки Женски Вистинска Кожа Мажите Чанта Жените Повик За Печатење Ретро Црвена Торба Бренд

Ј. Quinn Бизнис Кожни Чанти Кеси Машки Женски Вистинска Кожа Мажите Чанта Жените Повик За Печатење Ретро Црвена Торба Бренд

DEN 6693.00
DEN 11951.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Чанти
Објектот Должина:
29.5cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Големина:
13 Inches
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
7cm
Бренд Име:
Ј. Quinn
Објектот Висина:
32cm
Објектот Тежина:
1.1kg
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Материјал Состав:
cowhide кожа
Стил:
бизнис
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
31021
боја:
Црвена
Свеж

Избор на клиенти